18 września 2019 Imieniny obchodzą Dobrowit, Irena, Irma, Józef, Ryszarda, Stefania, Tytus, Zachariasz

W niedzielę 8 października br. na boisku sportowym w Poniecu odbył się Turniej Piłkarski    o Puchar Burmistrza Ponieca OLDBOYS. W turnieju udział wzięły drużyny z Rydzyny, Osiecznej, Ponieca oraz drużyna firmy Łagrom.

W dniu 8 października br. odbyła się wycieczka do ZOO we Wrocławiu zorganizowana przez Gminne Centrum Kultury w Poniecu. Brało w niej udział 39 osób.

UWAGA!!

W związku ze zmianami termin wyjazdu na mecz Lech Poznań – ŁKS Łódź został przełożony na 13 października na godz. 16:30.

Dnia 25 września 2006 r. odbył się I etap konkursu „Quiz o Europie”. Organizatorem i głównym sponsorem wszystkich nagród jest Jan Tadeusz Masiel, Poseł do Parlamentu Europejskiego.

W ramach profilaktyki:

  • raka piersi
  • raka gruczołu krokowego (prostata)
  • raka jelita grubego

w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej „Medica" w Poniecu,  ul. Dworcowa 2B w dniu 17.10.2006r. o godz. 14.00 odbędzie się pogadanka dla pacjentów na w/w tematy.

Zbliża się dziewiąta rocznica powstania „AA Tęcza” w Poniecu, dlatego Stowarzyszenie „Klub Abstynenta” organizuje kolejne spotkanie pod hasłem „Pomogą wyjść z nałogu” dla osób uzależnionych od alkoholu i ich rodzin, które odbędzie się dnia 15 października (niedziela) o godz. 1600.

Gminne Centrum Kultury w Poniecu zaprasza 7 października (sobota) o godz. 7:30 na wyjazd do ZOO we Wrocławiu.

Gminne centrum kultury w Poniecu organizuje Kurs Tańca Towarzyskiego

  • atrakcyjne ceny,
  • profesjonalna kadra,
  • wszystkie zajęcia w GCK.