18 września 2019 Imieniny obchodzą Dobrowit, Irena, Irma, Józef, Ryszarda, Stefania, Tytus, Zachariasz
leftW piątek 16.05.2014 r. dziewczęta reprezentujące szkolę podstawowa wzięły udział w Finale Wojewódzkim Unihokeja w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Żeby w nim wystąpić nasze zawodniczki musiały przejść przez geste sito eliminacji na które składały się turnieje coraz wyższego szczebla począwszy od mistrzostw powiatu przez finał rejonowy aż do półfinału i finału wojewódzkiego.


W każdym z tych turnieji z wyjątkiem finału powiatowego trzeba było zająć minimum drugie miejsce by awansować do wyższego szczebla rozgrywek. W piątkowym Finale wystąpiły drużyny z Konina, Jarząbkowa i Zbąszynia. Nasze dziewczęta wykazały się olbrzymia wolą walki i zaciętością dzięki której zajęły w turnieju drugie miejsce zostając tym samym vice - mistrzyniami Województwa Wielkopolskiego odnosząc tym samym drugi najlepszy wynik w historii naszej szkoły w tej dyscyplinie sportu, w tych rozgrywkach.

Serdecznie Gratulujemy!

Naszą szkołę w rozgrywkach IMS reprezentowały:

Zuzanna Majewska, Karolina Schonfelder, Żaneta Drożdźyńska, Eliza Pieczulis, Sandra Szczepaniak, Julita Kasprzak ,Małgorzata Jankowska, Nikola Pache, Zuzanna Skiba, Natalia Skiba, Karolina Polaszek, Wiktoria Kasperczak, Aleksandra Hasińska

Zapraszamy na film z zawodów: https://www.youtube.com/watch?v=_hKPLNDtiWM

Wyniki Spotkań:
Żytowiecko - Zbąszyń 0-4
Żytowiecko - Jarząbków 0-0
Żytowiecko - Konin 2-1

altalt

altalt

altalt