18 września 2019 Imieniny obchodzą Dobrowit, Irena, Irma, Józef, Ryszarda, Stefania, Tytus, Zachariasz
 
leftWiosna jest czasem pokazów dla taekwondzistów ćwiczących w KS TIGER WIELKOPOLSKA. Klubowicze są często zapraszani by zaprezentować swój program przy okazji różnych imprez lub wesprzeć akcje charytatywne do których chętnie się przyłączają. Tradycyjnie w tym roku było również pracowicie.
Teodozewo:

Pokaz masowy. Na festynie 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka w tej niewielkiej miejscowości odbył się pokaz najliczniejszej do tej pory grupy uczestników - wystąpiło 25 zawodników i dwóch trenerów.

Kąkolewo:
Amelia "ma talent". W szkolnym konkursie talentów ogromny podziw wzbudziła 8-letnia uczennica Szkoły Podstawowej Amelia Wieczorek która z pomocą trenera zaprezentowała umiejętności, które zdobyła ćwicząc w sekcji w Gostyniu.

"Piotruś Pan": Na terenie Zajazdu pod Wiwatem w Krajewicach swój dzień miały dzieci z przedszkola "Piotruś Pan" w Gostyniu. Cztero i pięciolatki przez cały rok biorą udział w "Przedszkolnym kursie samoobrony i taekwondo" przy współpracy z klubem "Tiger". Także one miały okazję zaprezentować się przed rodzicami i gośćmi we własnym programie.

Przedszkole Samorządowe w Poniecu, "Dzień Olimpijczyka": Również przedszkolaki w Poniecu miały okazję wykazać się znajomością koreańskiej sztuki walki podczas "Dnia Olimpijczyka". Jak wiadomo taekwondo ma swoją wersję olimpijską będącą pełnoprawnym sportem olimpijskim więc impreza miała na celu przekazanie najlepszych wartości sportowych oraz zachęcenie dzieci do uprawiania sportu.

"Wykonaliśmy cztery pokazy z których każdy był zupełnie inny. Jak się okazało występ w Teodozewie cieszył się nadspodziewaną popularnością wśród występujących zawodników, nigdy nie działaliśmy w tak szerokim gronie przy tego rodzaju okazjach ale cieszę się że każdy dobrze się bawił. Chciałbym również podkreślić rolę jaką spełniło wystąpienie naszej zawodniczki przed uczniami szkoły podstawowej w Kąkolewie - Amelia niedawno się przeprowadziła do tej miejscowości i jak potwierdzają jej rodzice, pokazanie tego co potrafi przysporzyło jej sporego szacunku wśród nowych koleżanek i kolegów. Występy przedszkolne również były w obydwu miejscowościach zupełnie różne - w Poniecu przedszkolaki trenują już drugi sezon w sekcji ponieckie,j natomiast w Gostyniu dzieci są uczestnikami kursu z elementami taekwondo. Oczywiście wszystkie pokazy wykonaliśmy bezinteresownie dlatego dziękuję wszystkim zawodnikom za poświęcony czas i zaangażowanie. - podsumował trener KS TIGER WIELKOPOLSKA Krzysztof Bednarz.

Zapraszamy do galerii