19 lipca 2019 Imieniny obchodzą Alfred, Arseniusz, Lutobor, Rufin, Wincenty, Wodzisław

1soltys

W 18 sołectwach na terenie naszej gminy mieszkańcy wybrali nowych sołtysów i rady sołeckie.

 

Bączylas
Sołtys - Andrzej Jędryczka
Rada Sołecka:
Agnieszka Jędryczka – Przewodnicząca
Monika Rosik – Członek
Maciej Smektała – Członek

Bogdanki
Sołtys - Ryszard Sikorski
Rada Sołecka:
Tomasz Biernaczyk – Przewodniczący
Rafał Brzeskot – Członek
Jacek Polaszek – Członek

Czarkowo
Sołtys - Anita Warlińska
Rada Sołecka:
Małgorzata Dudziak – Przewodnicząca
Ryszard Giera – Członek
Adrian Warliński – Członek

Dzięczyna
Sołtys - Lidia Toporowicz
Rada Sołecka:
Tomasz Szymkowiak – Przewodniczący
Honorata Nowak – Członek
Celina Kędziora – Członek

Drzewce
Sołtys - Bogdan Kędziora
Rada Sołecka:
Magdalena Włodarczyk – Przewodnicząca
Damian Stachowiak – Członek
Łukasz Sikora – Członek

Grodzisko
Sołtys - Antoni Bujak
Rada Sołecka:
Mirosław Hasiński – Przewodniczący
Sylwia Kaźmierczak – Członek
Anita Przegoń – Członek

Janiszewo
Sołtys – Dominika Ferens
Rada Sołecka:
Marzena Załęska – Przewodnicząca
Marcin Ferens – Członek
Tadeusz Ciechanowski – Członek

Łęka Mała
Sołtys - Henryk Machowski
Rada Sołecka:
Piotr Ciążyński – Przewodniczący
Anna Kaczmarek-Kaźmierczak – Członek
Ireneusz Maćkowiak – Członek

Łęka Wielka
Sołtys – Łucja Markowska
Rada Sołecka:
Krystyna Zbierska – Przewodnicząca
Adela Ptak – Członek
Bernadeta Domagała – Członek

Miechcin
Sołtys – Barbara Mendyka
Rada Sołecka:
Magdalena Skrzypczak – Przewodnicząca
Sławomir Kasprzak – Członek
Łukasz Woźny – Członek

Rokosowo
Sołtys – Marcin Perdon
Rada Sołecka:
Piotr Musialski – Przewodniczący
Paweł Machowski – Członek
Waldemar Perdon – Członek

Sarbinowo
Sołtys – Grzegorz Bzdęga
Rada Sołecka:
Anna Kowalewska – Przewodnicząca
Krzysztof Idziak – Członek
Tomasz Kończak – Członek

Śmiłowo
Sołtys – Marek Olejniczak
Rada Sołecka:
Regina Świtalska – Przewodnicząca
Jarosław Nadolny – Członek
Jacek Jęczkowski – Członek

Szurkowo
Sołtys – Tadeusz Fornalik
Rada Sołecka:
Marcelina Zygmunt – Przewodnicząca
Stanisław Pazoła – Członek
Łukasz Myśliński – Członek

Teodozewo
Sołtys – Agnieszka Karpińska
Rada Sołecka:
Violetta Gerlach – Przewodnicząca
Sławomir Chudy – Członek
Tomasz Nowak – Członek

Waszkowo
Sołtys – Marlena Żurawska
Rada Sołecka:
Aneta Kołodziej – Przewodnicząca
Marta Chomik – Członek
Mikołaj Wójczak – Członek

Zawada
Sołtys – Ryszard Giera
Rada Sołecka:
Irmina Murawska – Przewodnicząca
Justyna Piątek – Członek
Karolina Kubska – Członek

Żytowiecko
Sołtys – Stanisław Machowski
Rada Sołecka:
Alicja Biernat – Przewodnicząca
Anna Andrzejewska – Członek
Iwona Nowacka - Członek

Również mieszkańcy Ponieca w dniu 3 kwietnia wybrali nowy Zarząd Osiedla.
W skład zarządu weszli:
Jerzy Skrzypczak – Przewodniczący
Mirosław Białek – Członek
Krzysztof Hądzlik – Członek
Piotr Hądzlik – Członek
Jakub Jakubowski – Członek
Dariusz Kieliś – Członek
Zdzisław Kubiak – Członek

W związku ze zdarzeniem losowym, pożarem budynku, w którym znajduje się świetlica wiejska w Wydawach zebranie wyborcze odbędzie się w dniu 11 kwietnia 2019 r. o godz. 19:00 w sali Gminnego Centrum Kultury w Poniecu.

Zapraszamy do galerii